W końcu nadeszło nasze upragnione lato. Dalej chodzę do swojej pracy, jednak zaczynam ostatnio rozmyślać o przyszłych wakacjach. Urlop zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę w stanie w końcu odpocząć. Swoje wakacje zorganizowałam tak, że jestem przekonana, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Początkowo ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Co roku odwiedzamy Chorwację, która wcale nam się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy spróbować czegoś całkowicie nowego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na plaży. Przy tym obecnie nie pragnę akurat oddalać się od mojego kraju, bo przeraża mnie to, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten straszny okres w swoim bezpiecznym państwie.

Wakacje przeżyję więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie będę jednak nocować w luksusowym, hotelowym pokoju, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie wolny plac na terenie campingowym. Wyruszamy z własnymi namiotami i śpiworami, zakładamy obozowisko, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć jak najmniejszą ilość pieniędzy i spróbować spędzić wspaniałe wakacje niewielkim kosztem. Zamierzamy kąpać się, wylegiwać, maszerować i odwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem taka podekscytowana całym planem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż może być całkiem przyjemna, gdyż ostatnim razem jechałam tak wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, iż nareszcie będę mogła spędzić więcej czasu z najlepszymi znajomymi. Uwielbiam ich, więc moje wczasy z pewnością się udadzą!